Збірна України з боротьби здобула три "золота" на чемпіонаті Європи

695 0

Четвертий змагальний день чемпіонату Європи з боротьби, який триває в столиці Румунії, приніс українській команді три золоті нагороди серед спортсменок-жінок.

Медаль найвищого значення здобула Оксана Лівач, яка виступає у ваговій категорії до 50 кг. Спортсменка на останніх секундах фіналу вирвала перемогу у болгарки Міглени Селішки, пише УНІАН.

Слідом за Оксаною переконливу перемогу у фінальній сутичці також над суперницею з Болгарії Евеліною Ніколовою здобула Ірина Гусяк (до 55 кг).

Переможний почин дівчат підтримала чинна чемпіонка світу Алла Черкасова, що виступає у ваговій категорії до 68 кг, поборовши у фіналі Аделу Ганзлічкову з Чехії.