MENU

Деградація інтелекту рано чи пізно призведе до глобальної катастрофи – письменниця

2492 0

Це не лише про майбутні вибори. Радше – взагалі. Логічний наслідок того, що все відбувається за космічними законами. Один із них – не зашкодь! Собі, іншим, природі, завдяки якій ти живеш, своїй країні. Другий закон – все пов'язане між собою.

Брак культури призводить до браку хліба. Виживають більш розвинені інтелектуально особини, які швидше дають собі раду з труднощами, не пиляють гілку, на якій сидять, не виколупують з фундаменту наріжний камінь.

Читайте також:  Що спільного між сектами, дідівщиною та агресією виборців?

Вони розуміють, що потурання особистим симпатіям, образам, бажанням у вирішальні моменти – це шлях деградації. До всього треба підходити прагматично, налаштовуючись не на миттєву втіху, а на тривалу вигоду. Це і є мораль. Найкраще сказав про мораль Монтень, який був мером Бордо: "Навчіться правильно мислити – ось основа всілякої моралі".

Навчіться прораховувати кожну ситуацію, щоб вона гармоніювали з законами Всесвіту – і все у вас буде виходити чудово.

У кожній людині всередині є моральний закон. Немає його тільки в здегенерованих, здеформованих особинах. Вони приречені на вимирання. Родинами, родами, цілими народами. Так відбувається очищення. Нема добра і зла у Всесвіті, але є Благо. Хто йому суперечить, той зникає.

Читайте також: Выдохните и верните себе человеческое лицо, люди – Мочанов

Наші сучасники такі самі, як і тисячі років тому. Могутня Хеттська держава загинула від чуми, яку амбітні завойовники-правителі разом з трофеями привезли з Єгипту. Ментальна чума зараз загрожує не лише Україні, а й усьому людству, але ніхто цим не переймається, налаштовуючись на миттєві забаганки.

Деградація інтелекту рано чи пізно призведе до глобальної катастрофи. Зверніть увагу, що на підсвідомому рівні продукує масова культура: зомбі та інопланетяни. Виживають у тому пеклі розумні і людяні. Виживуть і після 21 квітня.  

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Галина ПАГУТЯК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини