MENU

Офіційна Росія передала Україні два полум'яні "привіти"

4847 1

Росія зачаїлася.

Відкинемо пропагандистську гру Росії з "підтримкою" Зеленського під час виборів. Російська пропаганда, як і російські бунти, "бессмысленная и беспощадная". Тільки її творці до пуття розуміють, що хочуть досягнути, витягуючи зі склепа якийсь черговий імперський чи радянський штамп.

Позиція офіційної Росії зараз прочитується нескладно: Україні передали полум‘яний "привіт" з введенням 1 червня заборони на поставку нафти, нафтопродуктів і вугілля. Другий мессидж – почергове то натягування, то відпускання повідка "повстанцям" на Донбасі, відповідно – то згасання, то посилення напруги на лінії фронту на тлі постійних "розмусолювань" теми про паспортизацію російськими документами мешканців тимчасово окупованих територій на Донбасі.

Читайте також: Енергетичні виклики знову стали актуальними для України

Прочитати ці "послання" неважко: Володимир Олександрович, Ви хотіли домовлятися, то приходьте і щось попросіть, але щоб Вам не було боляче, то краще просто запитайте, що ми від Вас хочемо. І буде усім щастя.

Енергії така «політика» забирає небагато, тим більше, що натруджені "геополітичними здобутками" руки зараз зосереджено вовтузяться в Білорусі, готують серію масштабних військових навчань, не виключено, що із застосуванням ядерної зброї.

Санкції, щоправда, сильно муляють і відволікають, як кістка в горлі, ніби і не смертельно, але дуже незручно.

Тому ситуація нагадує дитячу гру "хто перший кліпне" або дорослий спосіб торгівлі – "хто перший назве ціну, той і програв".

Росія вважає, що не може дозволити собі проявити слабість і почати торгувати, бо це примусить світ і Україну сумніватися, що з позиції сильної сторони ці переговори веде саме Росія.

Читайте також: Небезпечна зброя російської агресії, якою легковажимо

Будь-яка ціна, яку назве новий президент України, якою б високою вона йому не здавалась, виявиться лише початковою у переговорах.

За цих обставин єдиний спосіб маневрувати – це міжнародне посередництво, яке щоправда теж не завжди дається безоплатно.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Богдан ЯРЕМЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини