MENU

Чесні та вільні вибори – це вагомий внесок у зміцнення зовнішньої безпеки України

948 0

Чесні і вільні вибори, які продемонструвала Україна всьому світу, є вагомий внесок чинної влади і всіх громадян у зміцнення нашої зовнішньої безпеки.

Визнання стійкості нашої демократії значно зміцнює позиції України в очах західних суспільств-партнерів. Головне з цього – це нищення ворожих аргументів Росіі про нас, як невдалу країну, агресія проти якої є вимушеною внаслідок "антинародних дій [післямайданівської] хунти, керованої Заходом".

Читайте також: Главные итоги украинских выборов для России и Беларуси

Саме визнання успіхів нашої демократії вартує не менше різноманітної підтримки нашої обороноздатності та національної безпеки з боку західних партнерів. Тепер будь-яка ескалація антиукраїнських дій Кремля наззовні, так само як і дії керованих росіянами сепаратистів, має оцінюватись за високою шкалою прямої загрози демократичній країнї.

Цю високу додаткову вартість приросту демократіі, яка не входила в порядок денний президентських перегонів, не має права не використати новообраний президент та його команда. Починаючи, скажімо, з інтенсифікації перемовин по Мінським угодам, припинення вогню, повернення військовополонених та українських громадян-політичних в'язнів, питань введення тимчасової міжнародної адміністраціі, енергобезпеки тощо. Кінцево – процесу реінтеграції захоплених теріторій.

Читайте також: Юлія Тимошенко: Перемога Зеленського – шанс для України

Не використати цей великий додатковий шанс для новоі команди – неприпустимо. Це на сьогодні для них мало б бути набагато більш актуальним та досягнено, ніж повернення до передвиборчого популізму економічних обіцянок. Для всієї країни також.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Євген БИСТРИЦЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини