MENU

Як різний вибір тільки підсилив вже існуючий конфлікт

1654 0

Близький друг після складної бесіди із завзятими суперечками, а не з підколками та сміхом, як завжди, сказав «послухай, Свєтка, мені важко. Може нам не варто поки що взагалі розмовляти. Ми зараз дуже по-різному бачимо життя. Навіть це – я голосував за Зеленського, а ти за Порошенка». 

Я подумала, що це жарт. «Слухай, ти знаєш, що мені все одно, за кого ти поставив цю риску, мені важливо з яких цінностей і для яких цінностей ти це зробив. Мені дуже важливі наші багаторічні стосунки, але, звичайно, я ж тебе не тримаю. Я можу витримати будь-яку напругу в наших стосунках і можу витримати будь-яку нашу різність. І наша дружба багаторічної витримки.

Читайте також: За особистою поразкою Порошенка все ж таки стоїть щось більше – соціолог

Якщо ти вважаєш, що наші цінності не сумісні – це взагалі не про вибори. І вибори просто стали тригером напруги, що наростала. Це не про вибори, а про нас із тобою». Коли я сказала фразу – «я можу витримати будь-яку напругу в наших стосунках» – Це щось ввімкнуло в ньому. І ми далі розмовляли вже виважено. 

Мені пишуть багато зараз про те, що робити із розколом в сім´ях, як не втратити друзів після виборів. Писали сьогодні – що їдуть до батьків на свята, і хвилюються, що точно будуть скандали. Я не знаю, що може стати у нагоді в кожному особистому випадку.

Читайте також: Итоги президентских: как это выглядит со стороны

Відчути себе великим і спроможним вмістити різність і взяти відповідальність за те, що різний вибір тільки підсилив вже існуючий конфлікт – те, що допомогло мені.

(А друга принципово немає в фб, тому можу просто безвідповідально писати про нас із ним всяке)

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Светлана РОЙЗ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини