MENU

Де знайти мотивацію для занять спортом

2327 0

Мотивація до занять спортом — це важливий аспект, який не можна оминути ні спортсменам-початківцям, ні вже досвідченим. За своєю значущістю мотивація не поступається навіть самому процесу тренування, адже саме вона є основним складником майбутнього успіху.

Щоб бажання тренуватися не покинуло вас, а початковий емоційний запал не спав, я підготував перелік дієвих способів підтримати спортивний дух у формі. Це допоможе вам йти до своєї мети впевненими кроками та отримувати задоволення від процесу.

Ось 12 лайфхаків для цього:

1. Вдягніть спортивний одяг. Вдягнувши форму, я починаю довгу розмову з собою про необхідність іти на тренування. Якщо ви маєте у ньому не такий вигляд, як хотіли би — це чудовий спосіб змінити своє життя і піти до зали.

2. Опишіть свій стан після тренування. У ті дні, коли вам бракуватиме мотивації піти до спортзалу, перечитайте свої записи. Я роблю невеличкі нотатки на своєму комп'ютері після кожного тренування. Також додаю речі, на кшталт: "Ти ніколи не пожалкуєш, що пішов" чи "Я завжди після тренування почуваюся краще". Це додає поштовх, коли мені бракує мотивації піти.

Читайте також: Как сохранить фигуру на майские праздники

3. 10 хвилин. Скажіть собі, що ви маєте попрацювати лише 10 хвилин та можете зупинитися будь-якої миті. 99% людей не зупиняться після 10 хвилин від початку тренування.

4. Фото. Перегортайте ваші фотографії під час занять спорту, аби нагадати собі на що ви здатні.

5. Відео. Передивіться класні спортивні рекламні ролики та відеокліпи. Це допоможе налаштуватися на правильний настрій. Також зверніть увагу на чудові форми акторів у кліпах.

6. Змініть вправи. Якщо ви відчуваєте брак енергії, варто змінити ваші вправи. Так, якщо ви зазвичай прямуєте прямо до велотренажера, спробуйте замінити його на вправи із вагою власного тіла. Спробуйте кардіонавантаження, якщо ви підіймаєте вугу.

7. Плейлист. Змініть музичне наповнення свого плеєра. Додайте активну, запальну музику, яка допоможе вам тренуватися. 

8. Гроші. Витрачені на зал чи додаток у смартфоні гроші є одним із найкращих мотиваторів не зупинятися.

9. Суспільна думка. Повідомте всім, що ви йдете до спортивної зали. Тоді відмовитися від походу буде важче.

10. Візьміть друга. Друзі найкраще мотивують один одного ходити до зали. Так, якщо один не хоче чи лінується, сила волі іншого може стати гарним мотиваційним поштовхом.

Читайте також: Скільки має тривати пробіжка, щоб від неї був ефект?

11. Робота чи зала. Якщо ви не можете обрати між тим, чи попрацювати вам чи вирватися до зали, зупиніть на другому. Щоб робота не відволікала, лишіть телефон у машині чи у роздягальні. 

12. Обирайте персональні тренування. Якщо ви самостійно не знаєте, що вам робити у залі, запишіться до тренера.

А що вас мотивує? Пишіть у коментарях. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Назар ІВАНЧУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини