Інавгурація – це не свято з кульками й концертами. Це – завершення виборчої кампанії й початок нового етапу в історії країни
Синдром конфронтації. Ось як він працює. Інавгурацію президента не можна проводити ніколи. Бо в історії цивілізації кожен день розписано подіями, які унеможливлюють приведення президента до присяги.
Наприклад, колись наприкінці травня піонери прогулювали школу. Вони гуляли своє професійне свято й згадували Павліка Морозова. Зрозуміло, що серйозні справи у такий день неможливі. Всі мають зупинитись й віддавати салют один одному.
Наступна доба знаменита тим, що у 325 році римський імператор Костянтин скликав Вселенський собор у Нікеї. Навіщо нам натяки й асоціації з імперією? Будь-якою.
Читайте також: Чому інавгурація 19 травня – дуже правильна ідея
Ще за добу теж немилосердна дата: у 1929 році РНК СРСР почали знищувати "куркулів". Очевидно, що керівництво держави має покладати вінки до якогось меморіалу й проводити масштабне зібрання у палаці "Україна".
Потім, напевно, буде день пивоварів (ми ж не хочемо асоціацій із слабкоалкогольною залежністю керівника держави?).
Зрештою, далі починаються релігійні свята й День Конституції, коли взагалі будь-що робити – гріх. І, зрозуміло, 19 травня – під абсолютною забороною. Бо це День пам`яті жертв політичних репресій.
А, можливо, досить займатися блюзнірством й морочити людям голову?
Читайте також: Отчаянный выбор Украины
Інститут президента покликаний захищати наші з вами конституційні права й гарантувати, що в країні ніколи не буде репресій, голоду, геноциду. Можливо, саме для цього ми й обираємо владу у демократичний спосіб і варто припинити влаштовувати політичний гороскоп й почати працювати?
Інавгурація – це не свято з кульками, концертами й п'янкою в елітному ресторані для обраної публіки. Це – завершення виборчої кампанії й початок нового етапу в історії країни. У якому будуть брати участь не лише новообраний президент, а й всі громадяни країни.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки