MENU

Допоможімо Німеччині визнати Голодомор геноцидом українського народу

1623 0

На сайті парламенту Німеччини зареєстрована петиція щодо визнання Голодомору 1932-1933 років в Україні геноцидом українського народу. Звернення до Бундестагу ініціювали українці Німеччини.

Читайте також: Петиції про визнання Голодомору геноцидом українців бракує підписів

Це – не просто "чергова петиція". Її має підписати кожен свідомий українець, й ось чому. Якщо звернення набере необхідну кількість підписів – 50 тисяч – то стане правовим інструментом, що дозволить розпочати дискусію щодо Голодомору в сесійній залі німецького парламенту. Тоді Федеративна Республіка Німеччина може стати 24-ю країною світу, уряди яких визнали Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу, спричиненим радянським режимом під керівництвом Сталіна. Це вже зробили США, Канада, Польша, Португалія та низка інших країн, а також міжнародних організацій, таких як ООН, Європейський парламент, ЮНЕСКО, Парламентська асамблея Ради Європи.

Правду про страшні злочини, скоєні проти українсього народу, мусить знати й визнати увесь світ. Таким чином ми не лише віддаємо шану майже чотирьом мільйонам невинних жертв голоду, штучно створеного сталінським режимом. Це вкрай важливо для сучасної України, яка бореться зі злочинами з боку путінської Росії. Називаючи речі своїми іменами, світ демонструє, що історична справедливість знаходить своє місце, нехай і через роки. Важливо, аби належну оцінку людській трагедії дала саме Німеччина, адже злочини сталінського й гітлерівського режимів подібні. Ці два режими спричинили багато непоправного горя для нашого народу й усього світу, і визнання цього є своєрідним покаянням. А також запобіжником для нових страшних злочинів проти людяності та націй.

Читайте також: Оксана Забужко про Голодомор 1932—1933 років: Я – пам'ятаю і не забуду – скільки мого віку

Тож підтримаймо петицію на сайті Бундестагу. Зробити це можна до 27 травня. Підписати можуть усі, незалежно від країни проживання.

Допоможімо Німеччині визнати Голодомор українського народу геноцидом!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Андрій ЮСОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини