Українська дзюдоїстка Єлизавета Каланіна виборола перемогу на міжнародному турнірі Grand Slame

339 0

У столиці Азербайджану Баку завершився міжнародний турнір серії Grand Slam із дзюдо, на якому українці здобули дві нагороди.

Заключний день змагань серії Grand Slam приніс українцям "золото" у жіночій суперваговій категорії понад 78 кг. Переможницею стала Єлизавета Каланіна з Кременчука, яка у фіналі взяла гору над Ларісою Черич із Боснії та Герцеговини, повідомляє Укрінформ.

В перший день турніру киянин Богдан Ядов переміг у сутичці за третє місце Мухріддіна Тіловова з Узбекистану і здобув бронзову медаль. Екс-чемпіон світу Георгій Зантарая у цій вазі став сьомим.

У вазі понад 100 кг донеччанин Яків Хаммо у "малому" фіналі за "бронзу" поступився росіянину Антону Кривобокову і у підсумку посів п’яте місце.

В Азербайджані дзюдоїсти виборювали не лише нагороди, а й ліцензійні очки в олімпійському відборі до японського Токіо-2020.