Українка Наталія Смаль стала чемпіонкою Європи з самбо

1236 1

У п'ятницю, 17 травня в іспанському місті Хіхон стартував чемпіонат Європи зі спортивного й бойового самбо серед чоловіків і жінок. Україну представляють 27 спортсменів. Загалом же на форумі представлені 29 країн Старого Світу.

У перший день змагань українські збірники завоювали шість нагород – одну золоту, дві срібні і три бронзові.

Про це інформує офіційний сайт Федерації самбо України.

Титул чемпіонки Європи захистила Наталія Смаль, яка у фінальному двобої у вазі до 72 кілограмів перемогла росіянку Галину Амбарцумян.

Представниця Прикарпаття Наталія Смаль взяла гору над опоненткою з рахунком 4:2. Відзначимо, що це далеко не перша престижна нагорода у кар'єрі української самбістки, яка є багаторазовою чемпіонкою світу і Європи.

Дві срібні нагороди здобули представники бойового самбо. Богдан Бабенко з Рівненщини (до 57 кг) поступився у фіналу росіянину Мухтару Гамзаєву за балами. Ще один рівненський "бойовик" Вадим Бурчак (до 74 кг) протистояв Загіду Гайдарову з Росії і також був переможеним у фіналі.

Троє самбістів здобули бронзові нагороди. Це харків'янка Анастасія Шевченко у категорії до 60 кілограмів, хмельницький самбіст Ярослав Давидчук (до 90 кілограмів), а також чинний чемпіон світу Анатолій Волошинов (до 100 кілограмів), який через травму не зміг взяти участь у півфіналі.

Харківська спортсменка Анастасія ШЕВЧЕНКО у категорії до 60 кілограмів, багаторазова медалістка чемпіонатів світу і Європи, котра у 2017 році виграла плантерний форум у Сочі.

Чемпіонат Європи зі спортивного і бойового самбо триватиме до 19 травня. У суботу й неділю у Хіхоні буде розіграно 18 комплектів медалей.