Збірна України з самбо завоювала 20 медалей на чемпіонаті Європи в Іспанії. ФОТО

598 0

Всі фото – Федерація самбо України

У неділю в іспанському Хіхоні завершився чемпіонат Європи зі спортивного і бойового самбо. В останній день змагань українці завоювали 6 нагород: 1 "золото", 2 "срібла" і 3 "бронзи".

В цілому у нашої команди 20 медалей (4 – 6 – 10). Це – другий результат як за якістю, так і за кількістю нагород на форумі Старого Світу-2019.

19 травня наші спортсмени взяли участь у трьох фіналах, повідомляє офіційний сайт Федерації самбо України.

У вазі до 68 кілограмів перший дорослий фінал був у Ганни Антикало з Миколаївської області. Вона суперничала з Ольгою Намазовою з Білорусі. І виграла достроково завдяки больовому прийому. Це перший "дорослий" чемпіонський титул спортсменки.

У надважкій категорії (понад 80 кг) Анастасія Сапсай із Черкащини зустрілася з Оленою Кебадзе з Грузії і, на жаль, поступилася з різницею в один бал.

У бойовому розділі до 90 кілограмів Петро Давиденко з Вінницької області сперечався за титул із росіянином Романом Єгоровим, поступився і став володарем "срібла".

"Бронзою" свою медальну колекцію поповнили: Христина Бондар (до 56 кг, Одеська область), Віталій Добрянський (до 52 кг, бойовий розділ, Житомирська область), Бачукі Багішвілі (до 68 кг, бойовий розділ, Харківська область).

У командному заліку жіноча збірна і збірна з бойового самбо здобули "срібні" кубки.