MENU

Прямо зараз руйнують старовинну пам’ятку на горі Щекавиці. ФОТО

795 0

Світлина 2018 року

Знищують будинок причту та парафіальну школу храму Всіх Святих на Щекавицькому цвинтарі. 

Прямо зараз руйнують шляхом варварської перебудови старовинну пам’ятку на горі Щекавиці. Те, що залишили більшовики після знищення старовинного кладовища з мальовничим бароковим храмом Всіх Святих 1772 року, добивають сучасні бузувіри.

Після 1935 року про найдавніший із православних цвинтарів, які існують, нагадували лише брама, а також будинок причту та церковно-парафіальної школи.

Читайте також: Вільний вхід: які музеї в Києві можна безкоштовно відвідати в червні

Одноповерховий на напівпідвалі будинок зведено у 1911-13 році за проектом архітектора Миколи Гарденіна, який перед цим виконав реконструкцію храму з добудовою тамбуру.

Ініціаторами будівництва стали тогочасний настоятель Всіхсвятського храму о. Петро Тарнавський та церковний староста Григорій Булава. Споруда обійшлася приблизно у 9 тисяч рублів. Згодом, у радянський час, тут розташувалося відділення ДАІ. 

Ще минулого року Pavlo Kovalov почав бити на сполох, але тоді роботи завершилися ніби-то реконструкцією із заміною вікон. Але, напевно, плани власника змінилися і вирішили збудувати нову споруду, ширшу за периметром та декількаповерхову.

Читайте також: "Урбаністичне пекло". В Києві руйнують завод-гігант, щоб збудувати чергову багатоповерхівку. ФОТО

Старі стіни з царськоі цегли, ймовірно, вирішили використати всередині нової будівлі. Мабуть, вони будуть включені у нові несучі внутрішні стіни. Принаймні їх ще не повністю розібрали, а навколо ростуть нові залізобетонні конструкції.

Будівництво є незаконним, оскільки відсутній паспорт з інформацією. На час мого приїзду роботи вже не проводилися з огляду на пізній час.

Світлина 29.05.2019. Ліворуч – фрагмент брами, праворуч – нищать будинок причту та церковно-парафіальної школи

Світлина 29.05.2019

Світлина 29.05.2019

Світлина 29.05.2019

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини