MENU

Україна живе в брехні. Брехня починається з Конституції

1711 0

Україна живе в брехні. І люди сприймають це як щось нормальне. А для мене чесність – це цінність.

Брехня починається з Конституції – основного закону за яким живе суспільство. Там написано про безкоштовне право на освіту. На охорону здоров`я. Про право на працю. Про верховенство права. Всього цього немає.

Наша боротьба з корупцією – брехня. НАЗК видає приписи за кожну кому в декларації. А в цей час відміняється покарання за незаконне збагачення. На кожного реформатора відкрита справа. А ті хто обікрав державу на мільярди доларів дають пихаті інтерв‘ю про те як не потрібно слухати МВФ і іноземних партнерів.

Читайте також: Почему многим не нравится система образования и школы, в которых учатся наши дети

Наші ЗМІ – це окрема розмова. Всі чесні, але майже всюди можна запустити чернуху за гроші.

В суспільстві повно карго культів. Нещодавно я писав про читання книжок. Лідери думок створюють книжкові клуби і пишуть про свої бібліотеки з тисячами книжок. Всі постять фотки з книжками які вони купили на заправці або книжковому арсеналі. Але більшість цих книжок назавжди залишаються непрочитаними.

Наша наука і освіта. Тут взагалі. Виявилось, що можна реформувати банківську систему і закрити десятки шахрайських банків. А інститути і університети які дерибанять землю і продають дипломи і дисертації чіпати не можна. Патону 100 років. І я так розумію, що науковці просто мають чекати поки він помре. Минулий президент проігнорував реформу науки і замість її підтримки створив свій окремий фонд перед виборами. Куди пішли ці гроші?

Вчора я написав про мову. Про те, що не можна забороняти англомовні освітні програми. Мені відповіли юристи – зроби схемку, викладай англійською і постав якись курси українською які ніхто не буде відвідувати. А я не хочу це робити. Бо це брехня. Я пам’ятаю себе студентом в КПІ. Тоді потрібно будо вивчати охорону праці. Курс був. Ніхто туди не ходив. Залік давали всім просто так. Коли були перевірки, то нас попереджали і ми приходили. Все виглядало ок. Також пам’ятаю, що потрібно було займатись спортом. Туди теж ніхто не ходив. Залік ставили за пляшку шампанського. Так, ось я не хочу щоб таке продовжувалось в освіті.

І ще. Наші законодавці вважають, що любов до української мови можна привити силоміць, через штрафи. Але і це брехня. Це карго патріотизм. Краще витратьте гроші на розвиток української культури і дайте більше влади Жадану, Грицаку, тощо.

ФОПи і лібертаріанство. Бізнес не хоче платити податки. Але маскує це під якусь моральність з назвою «за вільні ринки». Що ж тоді ніхто не виходить боротись за вільні ринки і невтручання держави, коли приходить СБУ трясти бізнес? Ні, тоді розмови про ідеологію закінчуються і починаються договорняки.

Читайте також: Які першочергові завдання стоять перед новою владою у сфері економіки?

Але останнє і найголовніше є наша влада. Наші політики. На фасад ставлять хороших людей, реформаторів. А в цей час тишком-нишком, через суди і правоохоронні органи роблять свою справу. Віджимають активи, встановлюють смотрящих, прикривають контрабанду та хабарництво.

Поки ми не станемо чесним з собою, поки ми не перестанемо себе дурити, поки ми не зрозуміємо що простих рішень немає – ми будемо бідними і невільними.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Тимофей МИЛОВАНОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі



Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини