Збірна України завоювала першу медаль на чемпіонаті Європи з академічного веслування в Ліцерне

1241 0

Жіноча четвірка парна фінішувала третьою у фіналі.

Про це повідомляє прес-служба НОК України на офіційній сторінці у Twitter.

Жіноча четвірка парна у складі Євгенії Довгодько, Дар'ї Верхогляд, Анастасії Коженкової та Яни Дементьєвої стала третьою з результатом 6:18.82 хвилини. Перше місце посіла команда Німеччини, друге - спортсменки з Нідерландів.

Українки більшу частину дистанції йшли на четвертому місці, але на останніх 500 метрах зуміли обігнати полячок і пробитися на п'єдестал.

Відзначимо, що в минулому році українки стали другими в цій же дисципліні. Правда, тоді замість Яни Дементьєвої виступала Олена Буряк.