MENU

Пакет акцій Коломойського у проекті "президент Зеленський" розмивається – Пекар

1141 0

Нині я налаштований оптимістичніше, ніж три тижні тому.

Ось чому:

1. Президент Зеленський продемонстрував, як він реагує на критику. Його психологічний портрет показує, що він гостро сприймає її, але любить визнання й оплески (навіть щиро дивується, коли очікує аплодисментів, а їх нема). Проте було незрозуміло, як він реально поводитиметься в разі жорсткої критики з боку громадянського суспільства: це викличе в нього спротив чи задній хід. Виявилося, що другий варіант, і це добре.

Читайте також: Провальна політика Зеленського допомагає Путінові

2. Перший візит у Брюссель показав, що президент розуміє важливість правильної комунікації із Заходом (правда, поки що немає правильної комунікації з народом, але більшість народу ще перебуває в післявиборчій ейфорії та все пробачить).

3. Пакет акцій Коломойського у проекті "президент Зеленський" розмивається – як за рахунок посилення самого президента (що було нескладно передбачити), так і за рахунок появи нових стейкголдерів (важливо мати прихильність телеканалів перед парламентськими). Ще невідомо, яким чином Коломойський конвертує свої "акції" у вагомі активи, але розмивання мажоритарного пакету є позитивною новиною.

Читайте також: Кандидати партії Зеленського провалили першу перевірку – журналіст

4. З'явилася реальна можливість отримати в парламенті дієву противагу "Слузі народу" – партію "Голос". Це запобіжник концентрації влади, що є найважливішим чинником збереження демократії.

5. Чимало достойних людей зайшли у список самої партії "Слуга народу". Це дозволить організувати внутрішньофракційну дискусію та демократичне крило в самій фракції.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Валерій ПЕКАР


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини