MENU

"Багато працювати – це сенс їх життя". Про графік лікаря в США

1936 0

Лікарі в Штатах працюють скажено. Резиденти приходять на роботу близько 5:45. Старші лікарі о 7. Операційний день починається о 8-8:30. В залежності від завантаженості.

Резидент повинен прийти задовго до операції і все підготувати. Резиденти снідають дуже швидко або між ранковим обходом і операцією або аж після неї. Молодшого року резиденти до кожного кейсу мають готуватися. Читати анатомію, хід операції. Найчастіше вони це роблять пізно вночі, коли повертаються додому. Або ж в лікарні під час чергувань.

Читайте також: Как лечат в Финляндии – почти 100% благоденствия

Цікаво, що тут ти не є поважним лікарем, якщо не робиш дослідження. В університетських клініках це є must-have. Тобто окрім великого клінічного навантаження лікар повинен робити якісні дослідження і писати статті. Під час резидентури також кожен робить рісьорч.

Щосереди проходять наукові раунди, де резиденти зі старшими лікарями обговорюють наукові статті, клінічній кейси.

Короче кажучи, тут постійно є робота. Всі зайняті і кудись поспішають. Працюють важко, але продуктивно. Тут аби когось похвалити, дуже люблять казати "she/he works very hard". Оце підкреслення, що вона/він багато працює – є самий сенс їх життя. І це дає свої результати.

Читайте також: Чим американська журналістика відрізняється від нашої

На обзервершіпі минулого року я побачила якусь краплину життя американського лікаря. Вставала щодня о 4 чи 5 аби бути на місці і починати день з резидентами. Бачила кейси, бачила графіки. Це мене вразило. Та цього року на дослідженні я більше стала частиною цього процесу, так як маю обов'язки і завдання, які треба виконувати. І маю на це лише 24 години. Тим не менш, ти бачиш як середовище диктує свої правила. І ти або граєш за цими правилами, або вибуваєш. 

Що ви думаєте про такий "американський" графік лікаря?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ivanka NEBOR


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини