MENU

Журналіст: Путін оголосив війну Америці. Поки що економічну

1987 0

Тези, які Путін озвучив на Міжнародному економічному форумі: на американській версії глобалізації Росія допоможе поставити хрест; Росія за допомогою Китаю перетворить Америку на оточену фортецю; світ знов буде поділений на тих, хто з Росією, і тих, хто з Америкою (читай, проти Росії).

Читайте також: 11 тактик агресії, які використовує Кремль

П'ять років Путін воює з Америкою, але вбиває наших людей. Оскільки нас можна віднести радше до союзників Сполучених Штатів, то ця промова – до речі, продовження мюнхенських тез Путіна зразку 2007 року, – є прямою загрозою для нас. Бо, сподіваюся, всі вже збагнули – Раша ніколи не розглядає окремо економічну війну і брутальну агресію. Все разом. Танки, гроші й газогони в одному пакеті. І все так чи інакше вбиває.

Ви не помітили, що промова Путіна збіглася з активізацією ФСБ на території України? Мушу нагадати – дідусь, який заніс півтора кіло тротилу на дитячий майданчик у Запоріжжі, був найнятий на гроші "фейсів". Але це не єдиний випадок. Кричущий, але не єдиний. Я знаю це з перших вуст. Від української контррозвідки.

Читайте також: Інтереси проти цінностей: західні демократії власноруч копають собі могилу

На жаль, багато з того, що зробили й роблять контррозвідники, повинно залишатися за кадром. Контррозвідка – це найрезультативніша та найефективніша спеціальна структура України, і я переконаний, вона не пропустить глобальний удар, точка дотику якого буде десь усередині Україні. Не пропустить, якщо їй не заважати. Наша контррозввдка чи не єдина з державних установ, за яку особисто мені не соромно.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Андрій ЦАПЛІЄНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини