MENU

Дні українського кіно вперше проходять у Бразилії

418 0

З 12 до 16 червня у столиці Бразилії, місті Бразиліа, вперше проходять Дні українського кіно.

Як повідомляється на офіційній сторінці Держкіно України у Facebook, до програми фестивалю ввійшли 6 українських фільмів. Покази відбуваються в кінотеатрі "Сіне Бразиліа".

 

12 червня в Бразилії відзначали День закоханих. Із цієї нагоди фільмом відкриття було обрано романтичну музичну комедію "Шляхетні волоцюги" режисера Олександра Березаня. Дія відбуваються 1939 року. До Львова прибувають агенти Третього Рейху і Москви. Полюють за чарівним браслетом. За легендою, дає власнику владу над світом. Реліквія випадково опиняється в сироти Христини. Дівчину від нацистів і НКВДистів захищають двоє батярів Бодя і Мірек, за сюжетом.

Читайте також: Тиждень українського кіно повертається до Праги

У програмі показів також є фільми "Рівень чорного" Валентина Васяновича, "Сторожова застава" Юрія Ковальова, "Позивний Бандерас" Зази Буадзе, "Брама" Володимира Тихого. Класика українського кіно представлена стрічкою Бориса Івченка "Пропала грамота" 1972 року про козака Василя, який під наглядом нечистої сили везе листа російській імператриці Катерині ІІ.

У межах заходу заплановано професійні зустрічі з бразильськими кінематографістами та директором-президентом Бразильського національного агентства з питань кіно ANCINE Крістіаном де Кастро. З ним буде підписано "Меморандум про співпрацю", що "задекларує наміри щодо подальшої співпраці в аудіовізуальній сфері між Україною та Бразилією і стане важливим кроком у процесі підготовки Угоди про спільне кінематографічне виробництво між країнами".

Читайте також: Режисер: "Дике поле" – бездоганно відзняте нішеве кіно

Фестиваль проводить Держкіно спільно з благодійною організацією "БФ "Двері" та Посольством України в Бразилії.

У квітні вперше пройшли Дні українського кіно в Таджикистані. У місті Душанбе показали 7 українських фільмів. Це сучасні стрічки "Червоний" Зази Буадзе, "Шляхетні волоцюги" Олександра Березаня, "Сторожова застава" Юрія Ковальова, "Микита Кожум'яка" Манука Депояна, "Хайтарма" Ахтема Сеітаблаєва, "DZIDZIO Контрабас" Олега Борщевського. А також картина Сергія Параджанова "Тіні забутих предків" 1964-го.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини