Юніорська збірна України з футболу стала чемпіоном світу U-20. ВІДЕО

3913 1

Збірна України U-20 виграла молодіжний чемпіонат світу, який проходив у Польщі. У фіналі команда Олександра Петракова обіграла Південну Корею з рахунком 3: 1.

Старт поєдинку не задався для української збірної. На 5-й хвилині арбітр зустрічі після перегляду VAR призначив пенальті у ворота України. Чи Кан Ін впевнено переграв Андрія Луніна. До перерви українцям вдалося зрівняти рахунок. Владислав Супряга з близької відстані пробив точно в кут воріт корейців.

На початку другого тайму Україна вийшла вперед. Супряга скористався відмінною передачею Юхима Коноплі і переграв воротаря суперника. На 72-й хвилині Південна Корея могла відігратися, але Лунін перевів м'яч у поперечину після удару суперника. У кінцівці зустрічі Георгій Цітаішвілі встановив остаточний рахунок матчу.

Таким чином, Україна вперше в своїй історії виграє молодіжний чемпіонат світу. У попередні розіграші світової першості українці доходили лише до 1/8 фіналу.

На шляху до перемоги збірна України в групі випередила команди США, Нігерії і Катару. В 1/8 фіналу українці здолали Панаму (4: 1), в чвертьфіналі - Колумбію (1: 0). В 1/2 фіналу команда Петракова обіграла Італію (1: 0).