MENU

Налагодження будь-яких контактів з Росією зрештою завершується використанням цих контактів проти тебе

1259 0

Отже, на прикладі подій в Грузії ми вчергове бачимо, що налагодження будь-яких контактів з Росією зрештою завершується використанням цих контактів проти тебе. З педагогічної точки зору це дуже чудово, що частина грузинських бізнесменів, що (з)будували свій бізнес на російських туристах постраждають – спроба заробити на торгівлі з ворогом повинна каратись.

Читайте також: Украина, Грузия, Беларусь, страны Балтии: у кого больше причин не любить Россию?

Це саме стосується спроб українського бізнесу загравати з росіянами. Мовляв, війна війною, але вихід на російських ринок коштує більше за примарну національну гордість.

Бізнеси, що за 20-30 років навчились тільки торгувати в Росію та російськомовні країни взагалі повинні здохнути. Такі бізнеси існують до першої ж кризи у відносинах з росіянами чи перших же проблемах у відносинах з росіянами. А в цьому плані проблеми з ними можуть виникнути на рівному місці просто тому що вони можуть це собі дозволити.

Читайте також: Хотя Грузия маленькая страна, она очень гордая и нам, украинцам еще есть чему учиться

Тому, якщо торгуєш з росіянами, то сам дурак і бачив на що йшов. Який сенс торгувати з бідною регіональною країною з дурнуватим керівництвом? Якщо вже так любиш працювати зі зрозумілими тобі слов'янами, в тебе під боком ринок Східної Європи, що більший за російський. І загалом, ЄС, США, Африка, Близькій Схід.

Зробіть вигляд, що замість Росії море. І торгуйте виходячи з цього.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Антон ПАВЛЮШКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопкиПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини