MENU

Гроші списалися, а квитки не прийшли: що робити?

5489 0

З подібною проблемою може зіткнутися кожен — тож краще знати наперед, що робити в такій ситуації.

Якось я купувала квитки: оплатила і... не отримала їх. Тому я вирішила скласти кілька рекомендацій з мого досвіду, як вирішити цю ситуацію.

ЩО ВАРТО ЗАВЖДИ РОБИТИ:

1. Купувати лише з офіційного сайту авіаліній або у перевіреного агента. Агент — той, хто перепродає квитки. Ціни бувають як нижчими (великий агент надає власні знижки), так і вищими (висока націнка).

Читайте також: Чому подорожі критично важливі для здорового життя – декілька цікавих фактів

2. Підняти ліміти карти банку на оплату в Інтернеті. Наприклад, ви не помітили, що сума оплати вища встановленого ліміту. Перша оплата не пройшла, ви швидко підняли ліміт, і оплатили вдруге. Тоді авіалінії можуть оцінити це як дві повторні операції та скасувати обидві. Або списати кошти двічі. Не знали?

3. Не вимикати на карті перевірку 3D Secure — додаткове запобігання списуванню коштів: поки ви не ввели код, кошти не спишуться.

Наприклад, якось я купувала квитки на сайті відомого міжнародного агента. Раніше вже користувалась його послугами, тому не сумнівалася. Але банк сказав — гроші списані, а агент — грошей немає. Що робити, якщо це сталося?

Зв'язатися з гарячою лінією агента і з'ясувати статус бронювання: чи відбулася оплата і чи є підтвердження від авіаліній. Тут я дізналася — гроші не дійшли. Агент зареєстрував дві оплати від мене і скасував другу, розглянув її як помилкову. В реальності перша оплата була неуспішною через перевищення ліміту на карті. А другу, правильну, агент скасував сам, бо захищав мене, як клієнта.

Читайте також: Лофотенські острови: відпочинок за Полярним Колом. ФОТО

З'ясувати з банком: списалися кошти чи вони заблоковані на рахунку. Тут я дізналася, що гроші точно списалися. Банк пояснив, якщо гроші агенту не дійшли, вони повернуться, але довго — до 30 днів.
Взяти в агента підтвердження, що вони скасували операцію, де чітко вказані назва компанії та сума. З цим підтвердженням банк зарахує назад кошти до 3 днів, а не 30. Вуаля, і я наново купую квитки.
А у вас були такі ситуації? Що робили? Діліться своїми історіями у коментарях. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ганна БУРЛАКА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини