Українка Олена Кривицька виграла першу медаль на ЧС з фехтування

329 0

Олена Кривицька на ЧС

Українська спортсменка Олена Кривицька завоювала "бронзу" на Чемпіонаті світу з фехтування, який триває в Будапешті.

Олена посіла третє місце в індивідуальних змаганнях. У півфіналі Кривицька зустрілася з китаянкою Лін Шень, якій поступилася з рахунком 14:15, повідомляє ТСН з посиланням на НОК України.

Для Олени Кривицької це вже третя медаль на світових першостях. Раніше вона вигравала "бронзову" медаль в Москві (2015) та в Лейпцигу (2017).

До стадії 1/2 фіналу Кривицька пройшла Малінку Хоппе Монтанаро (Канада) – 15:10, росіянку Тетяну Андрушову – 15:13, представницю Румунії Анну-Марію Попеску – 15:6 та кореянку Кхан Юн Мі – 15:14.

Для України це перша нагорода на цьому Чемпіонаті світу. Змагання в Будапешті триватимуть з 15 до 23 липня.