MENU

Верховна Рада нового скликання залишиться без низки скандальних політиків

15395 2

Верховна Рада нового скликання залишиться без низки відомих скандальних політиків.

В Україні 21 липня відбулися дострокові вибори до Верховної Ради. За результатами екзит-полів вже можна робити певні висновки про те, хто з одіозних політиків із великою часткою ймовірності не проходить в нове скликання українського парламенту.

Згідно з даними екзитполу, проведеного на замовлення програми ТСН на телеканалі «1+1», в нову Раду не потрапляє найближчий соратник Петра Порошенка, чинний нардеп Ігор Кононенко.

Читайте також: Порошенко разрушил свой образ победителя – политолог

На 94-му виборчому окрузі Кононенко набрав лише 9% голосів, розгромно програвши перегони телеведучому Олександру Дубінському, якого підтримали 40,4% виборців. До речі, до потрапляння в списки партії Порошенка в Раду, Кононенко в 2006-2014 роках був депутатом Київради від Блоку Леоніда Черновецького.

Також повз Раду «пролітає» Богдан Дубневич. У 118-му окрузі він набрав близько 24% голосів, програвши представнику партії «Голос» Галині Васильченко (36%).

Дубневич є фігурантом більше трьох десятків антикорупційних розслідувань, задекларував рекордні 11,5 мільйона доларів лише готівки, а також викладав у соцмережах фото поруч із тушами убитих тварин.

Програв вибори в окрузі № 64 і скандальний депутат Сергій Пашинський. Політик, з 5 березня по 10 червня 2014 року був в.о керівника Адміністрації президента. Також був народним депутатом України V, VI, VII і VIII скликань. Член партії «Народний фронт».

В останні роки Пашинського пов’язували з рейдерським захопленням кондитерської фабрики у Житомирі, скандалами із закупівлею техніки для армії за завищеними цінами, працевлаштуванням сина в «Спецтехноекспорт», він спійманий на кнопкодавстві та ін. А у новорічну ніч з 2016 на 2017 рік Пашинський вистрілив з нагородного пістолета «Glock 19» у ногу беззбройного жителя передмістя Києва В’ячеславу Хімікусу, нібито в цілях самооборони.

Тетяна Чорновіл намагалася знову пробитися в парламент по мажоритарному округу № 27, але також зазнала невдачі.

Чорновіл – журналістка і громадський діяч, народний депутат України VII скликання від партії «Народний фронт». Активна учасниця Євромайдану. Радник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Член Комітету Верховної ради України з питань національної безпеки і оборони.

Народний депутат VIII скликання від партії Блок Петра Порошенка Олександр Грановський програв у 169 окрузі представнику «Слуги народу».

Читайте також: В "Слуге народа" предложили провести первое заседание новой Верховной Рады 24 августа

Грановський набрав лише 12% голосів, в той час, як його опонент – 48,7%. Ще одним «невдахою» виборчої кампанії 2019 став Михайло Добкін, який йшов по 15-му округу.



У свій час Добкін-старший був кандидатом у президенти України 2014 року від Партії регіонів, головою Харківської ОДА (2010-2014), главою адміністрації Харкова (2006-2010), народним депутатом Верховної ради України IV і VIII скликань.

Не буде в новому парламенті і Сергія Лещенка. Балотуючись у київському окрузі № 220, він набрав 14,3%, програвши представнику «Слуги народу» Ганні Бондар (37,3%).



В склад Ради Лещенко прийшов у 2014 році за списками «Блоку Петра Порошенка», встиг потрапити в скандал з покупкою дорогої квартири в історичному центрі Києва, посваритися зі своїми колегами по фракції БПП і стати фігурантом скандалу з адвокатом Трампа Робертом Джуліані.

Не стане знову нардепом і Борислав Береза. Він також балотувався в Києві, але по округу № 213, набрав 17,8% голосів. Переміг же Артем Дубнов від «Слуги народу» з результатом 35,4%.

Береза був позафракційним депутатом Верховної Ради України VII скликання, колишній голова інформаційного відділу Правого сектора, член української делегації в ПАРЄ, балотувався на мера Києва.

Крім Берези і Лещенка, за даними екзит-полів, програли в Києві й представники ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко (округ № 212) та Андрій Іллєнко (округ № 215). Мірошниченко набрав – 8,8% (проти 35,9% у Максима Перебейніса), а Іллєнко – 19,8% (переміг Богдан Яременко – 36,9%).

Також не проходить в Раду колишній мер Києва, член партії «Єдність» Олександр Омельченко. На окрузі № 223 він набрав лише 5,45% голосів.

Залишиться парламент і без головного «радикала»: Олег Ляшко йшов за партійним списком своєї «Радикальної партії», але вона попередньо набирає менше 3% голосів при п’яти необхідних.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Волинські Новини


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини