Українець здобув "срібло" на Чемпіонаті світу з плавання

4273 0

Спортсмен із Рівненської області став срібним призером на Чемпіонаті світу з плавання. Про це повідомляє xsport.ua.

Українець Михайло Романчук завоював срібну медаль на Чемпіонаті світу з плавання, який відбувся у корейському місті Кванджу. Відомо, що він подолав відстань у 1500 метрів вільним стилем всього за 14:37.63 хвилини. Такий результат дозволив спортсменові з Рівненської області стати віце-чемпіоном світу у плаванні на 1500 метрів.

Упродовж змагання сформувалася трійка лідерів, серед яких був італієць Грегоріо Пальтріньєрі, німець Флоріан Веллброк та українець Михайло Романчук. Під кінець змагання Михайло обійшов італійця, але поступився своїм місцем плавцю із Німеччини.