Встановив світовий рекорд: плавець Андрій Трусов завоював "золото" для України на Паралімпіаді

58 0

Український спортсмен Андрій Трусов зміг здобути золоту медаль Паралімпіади на 50-метрівці вільним стилем (клас S7). Він встановив світовий рекорд.

Як повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на результати змагань, у фінал 50-метрівки Трусов відібрався з результатом 27,31 секунди, що стало паралімпійським рекордом, інформує UAINFO.org.

Вже у фіналі український спортсмен зміг покращити свій результат. Він досяг фінішу за 26,38 секунди. Такий показник є світовим рекордом.

Колумбієць Карлос-Даніель Серрано-Сарате, який посів друге місце, фінішував за 27,60 секунди.

Варто зауважити, що Трусов завоював для України 11 золоту медаль Паралімпіади. До цього в ході змагань спортсмен отримав три "срібла".

При цьому "золото" Трусова стало другим для України протягом середи. Перше отримав плавець Ярослав Денисенко у запливі на 100 метрів вільним стилем у класі S12.