MENU

Портников пояснив, як Зеленський може перемогти Путіна в паспортній війні. ВІДЕО

3808 5

Україна Росія паспорт

Чи може президент України Володимир Зеленський виграти паспортну війну в російського президента Володимира Путіна? Як на мене, такої можливості немає.

Зеленський намагається спростити отримання українського громадянства для російських опозиціонерів. Однак цей логічний вчинок корелюється з такими ж правилами отримання політичного притулку чи навіть громадянства в інших країнах світу. Російський опозиціонер може знайти можливість для того, щоби виїхати із Росії й отримати громадянство будь-якої цивілізованої країни, яка цінує політичні погляди й виступає проти політичних репресій.

Читайте також: Зеленський досі ніяк не збагне самої сутності російсько-української війни

А от у Путіна набагато ширша програма. Він сприймає українське громадянство як таке собі продовження російського. Спочатку спрощується можливість отримання такого громадянства для мешканців окупованих Росією районів Донбасу. Потім спрощується можливість отримання російського громадянства для мешканців усіх інших районів Донецької та Луганської областей. Як на мене, скоро Росія спростить отримання свого громадянства для мешканців усього Сходу та Півдня України, тобто для тих територій, які свого часу були електоратом Віктора Януковича та "Партії регіонів".

А далі, звісно, мова піде про всю Україну. Аби громадяни України усвідомлювали: українське громадянство дає змогу отримати громадянство Росії, а все це – громадянство колишньої імперії, яку так мріє відновити Путін. І паспортна програма Путіна – це не програма полегшення отримання громадянства, це програма полегшення відновлення імперії. Саме з цією метою Путін анексує Крим, саме з цією метою він продовжує війну на Донбасі, саме з цією метою він продовжуватиме воювати проти України.

То як Зеленському виграти бодай паспортну війну? А просто: потрібно не росіянам полегшувати отримання українського громадянства, потрібно українців переконувати в тому, що вони українці, що російський паспорт для них не потрібний.

Читайте також: Україні пропонують телекапітуляцію

А це програма ідентифікації української нації, це сприяння розвиткові української мови на всій нашій території – від Ужгорода й особливо до Харкова й Одеси. Так, це українськомовні Харків, Одеса, Дніпро й інші регіони Півдня та Сходу України. Адже якщо там буде українськомовне населення, не буде бажання отримати паспорт країни, которая намного лучше разговаривает по-русски. Це зміцнення української армії, щоб вона боролася з агресором, це зміцнення культурної та історичної самоідентифікації українців.

Якщо українець буде українцем, йому не знадобиться паспорт Росії. А если украинец хочет быть россиянином, Путин ему в этом поможет. А Зеленский Путину в этом не помешает.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Віталій ПОРТНИКОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини