MENU

Я не дуже розумію войовничий запал Богдана і окремих депутатів від "Слуги народу" щодо журналістів – політолог

4067 2

Богдан подає у суд на журналістів

Почитав, що Богдан подає у суд на журналістів. Хоче захищати "честь і гідність". Загалом, нехай захищає, якщо хоче. Але я не дуже розумію оцей войовничий запал самого Богдана і окремих новообраних депутатів від СН по відношенню до журналістів.

Змінюються президенти, їх оточення, але проблема ставлення до журналістів залишається.

Читайте також: Мітинги, залякування ЗМІ та журналістів ніколи не варто використовувати в інформаційному протиборстві

Ні, я далекий від ідеалізації наших журналістів. Часто вони і справді пишуть необґрунтовані речі, поливають інших лайном, не розбираються у проблемі та підміняють аналіз розвішуванням ярликів. Вони – зріз суспільства (як і політики).
Але чи є смисл з ними воювати?

Навіть якщо журналіст чистий, чесний, неупереджений, то він буде нападати на владу. Це його обов'язок. Це його можливість заявити про себе. І це не показник того, що він погано ставиться до того або іншого політика.

Гарантую вам, що зараз 90 відсотків дописів журналістів та всіх численних "блогерів/активістів" стосуватиметься СН. І часто це буде негатив. Чому? Бо це влада. Єдина влада.

І про Богдана писатимуть багато, бо він претендує ледь не на статус віце-президента. А це означає увагу, бажання "копирсатися" у минулому та розгрібати брудну білизну. І це логічно.

Читайте також: Хто такий "правильний журналіст"

І Янукович, і Порошенко сприймали критику ледь не як особисту образу та ворожість, а це просто норма для демократії. Подобається це комусь, або ні. І так, "наїзди" на журналістів у формі образ – це лише підвищення "доданої вартості" останніх. Депутати, матюкаючи журналістів, не розуміють, що видають останнім "персональну нагороду", демонструючи значимість їх заяв.

Журналісти – це просто канал, це засіб поширення інформації. Якщо ти через нього зливаєш фейки – не дивуйся, що канал "заб'ється". Якщо ж хочеш його перекрити – тебе може "залити" тим, що міститься у цьому каналі.

Смисл воювати з журналістами?

Ну от подав Богдан позов. Припустимо він виграє. Що далі? Тотальна більшість буде переконана, що виграв він через тиск на суд. Програє? Всі будуть переконані, що у нього просто немає аргументів. Навіщо всі ці тілорухи, якщо всі обвинувачення можна спростувати власними діями, роботою та одержаною у підсумку репутацією?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Петро ОЛЕЩУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини