MENU

Найбільша помилка, яку може зробити нова Верховна Рада

2399 3

Верховна Рада

Завтра відбудеться перше засідання Верховної Ради дев'ятого скликання. Найбільша помилка, яку вони можуть вчинити на старті своєї роботи – це швидке ухвалення рішень для впровадження так званих "Мінських домовленостей" або якогось схожого плану капітуляції.

Відповідні рішення можуть провести через парламент у найближчі тижні або місяці. Зеленський йшов на посаду з гаслами про швидкий мир і без найменшого уявлення про причини війни. Судячи із заяв західних лідерів, вони готові дотиснути молодого президента України. "Нормандська група" зустрінеться ближчим часом.

Читайте також: У Верховній Раді назвали імена керівників парламентських комітетів

Спираючись на високу суспільну підтримку, Зеленський мав шанс почати розмову про перегляд "Мінських домовленостей". Він мав підстави і можливості вказати на те, що в цих домовленостях не так. Але на жаль, Зеленський смиренно поплив прокладеною доріжкою Порошенка.

Екс-президент багато наговорив про безальтернативність цих домовленостей. Чинний може почати їх виконувати. Попередник пам'ятав про події 31 серпня 2015 року під стінами Верховної Ради. Сьогоднішня команда явно живе вірою у свою електоральну безсмертність, перебуває в ейфорії, з ілюзією про власну досконалість. А їхній виборець ще якийсь час буде в стані зачарування. Це тимчасове марево може надихнути Зеленського і його фракцію на поспішні кроки до швидкого "миру", а фактично до капітуляції.

Читайте також: Здатність влади відповідати на історичні виклики лишається критично невизначеною – Волошина

Важко зараз уявити, що буде діятися під Верховною Радою у той день. Але навіть якщо їм відносно безперешкодно вдасться протягнути план "миру" з Росією, то незабаром в країні рване. Масштабно рване. І обов'язково рване.

Будемо сподіватися, що Марш захисників України вони бачили і висновки зробили.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Михайло БАСАРАБ, політолог


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини