Українські паралімпійці виграли сім нагород на Чемпіонаті світу з плавання

160 0

Збірна України здобула сім медалей в перший день Чемпіонату світу з паралімпійського плавання. Наші спортсмени завоювали три золоті та чотири срібні медалі.

Єлизавета Мерешко виграла золото на дистанції 100 метрів брасом у категорії SB5. У категорії S11 на дистанції 50 метрів вільним стилем найкращий результат показала Марина Піддубна – 30,34 секунди. Своєю чергою, Ярослав Денисенко в категорії S12 найшвидше проплив 100 метрів на спині (59,4 секунди).

Срібні нагороди до скарбнички української команди додали Кирило Гаращенко та Анна Стеценко – на дистанції 400 метрів вільним стилем (S13), Євген Богодайко – на 50 метрах батерфляєм (S7) та Єлизавета Мерешко на дистанції 400 метрів вільним стилем (S6).

Зазначимо, що Чемпіонат світу з плавання серед людей з обмеженими можливостями триватиме в Лондоні до 15 вересня.