Українські паралімпійці здобули вісім медалей на Чемпіонаті світу з плавання

163 0

ЧС з плавання

Українські паралімпійці тріумфально провели третій день змагань на Чемпіонаті світу з плавання. Наші спортсмени поповнили медальну скарбничку одразу на вісім нагород, серез яких – два "золота".

Медалі найвищого гатунку здобули Максим Крипак (400 метрів вільним стилем) та Ілля Яременко (50 метрів вільним стилем), пише ТСН.

"Срібло" виграли: Єлизавета Мерешко (200 метрів комплексом), Марина Вербова (150 метрів комплексом), Ярослав Денисенко (50 метрів вільним стилем) та Ганна Стеценко (100 метрів вільним стилем).

Що стосується "бронзи", то її здобули – Яна Бережна (100 метрів брасом) та Кирило Геращенко (100 метрів вільним стилем).

Таким чином, українська команда має вже в своєму активі 28 медалей: 7 "золотих", 14 "срібних" та 7 "бронзових".

Зазначимо, що у медальному заліку збірна України йде на четвертій сходинці, хоча за кількістю медалей у нашої команди друге місце.