Українки завоювали п’ять медалей на легкоатлетичному матчі Європа – США

309 0

Спорт

В рамках першого в історії легкоатлетичного матчу між командами Європи і США, який пройшов в Мінську (Білорусь), представники України завоювали п’ять нагород: дві в стрибках у висоту, дві – в бігу і одну – в стрибках в довжину, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українки Юлія Левченко та Ірина Геращенко зайняли перші два місця в стрибках у висоту. Левченко показала результат 2,02 метри, який став для 21-річної киянки рекордним у кар'єрі. Крім того, це третій результат сезону у світі.

Ірина Геращенко, яка показала з росіянкою Марією Ласіцкене однаковий результат 1,98 м, стала другою за кількістю спроб.

Ще одне "золото" виграла Ганна Рижикова. У забігу на 400 м з бар'єрами вона випередила швейцарку Леу Шпрунгер на 0,14 сек. Результат Рижикової – 55.32 секунди.

Ольга Ляхова виграла срібну медаль в забігу на 800 м (2 хв. 04,90 сек.). Марина Бех-Романчук стала другою у стрибках в довжину з результатом 6.73 м.

Відзначимо, що переможницею змагань стала команда Європи, набравши 724.50 очок. У США – 601.50.