MENU

Верховна Рада звільнила всіх членів ЦВК

1353 4

Відповідне подання до парламенту направив президент.

Верховна Рада України ухвалила рішення про звільнення усіх членів Центральної виборчої комісії.

За відповідне рішення в цілому проголосували 341 нардепів. 

Читайте також: Звільнення ЦВК: усі за і проти

Таким чином було звільнено з посад Аллу Басаєву, Наталію Бернацьку, Михайла Вербенського, Олега Діденка, Андрія Євстігнєєва, Ірину Єфремову, Ольгу Желтову, Олега Конопольського, Світлану Кустову, Ольгу Лотюк, Катерину Махніцьку, Віталія Плукаря, Євгенія Радченка, Тетяну Сліпачук, Леонтія Шипілова, Тетяну Юзькову.

Із відповідним поданням до парламенту звернувся президент Володимир Зеленський. Як причину такого рішення він назвав "необ’єктивність" та "бездіяльність" ЦВК.

Читайте також: Не важливо, як голосували, або Кожному президенту – свій "підрахуй"

"Йдеться про неодноразові прояви Центральною виборчою комісією протягом виборчого процесу з позачергових виборів народних депутатів України 2019 року недостатньої виваженості або навіть політичної упередженості у вирішенні окремих питань, які належали до її повноважень, наслідком чого, в тому числі, були численні судові процеси, у яких рішення, дії чи бездіяльність Центральної виборчої комісії були визнані судом протиправними. При цьому президент України вказує на більш ніж двадцять постанов Центральної виборчої комісії щодо відмови в реєстрації двадцяти восьми кандидатів у народні депутати України, скасованих судами", – йдеться у поданні.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини