MENU

"Прагматизм" у зовнішній політиці призводить до "позаблокового статусу" – дипломат

609 0

Дмитро Кулеба каже, що сповідує "прагматичний підхід" і що "ми не повинні стояти під дверима і стукати в зачинені двері та благати "візьміть нас" (до НАТО).

Читайте також: Зеленського схиляють до фактичної капітуляції – Портников

Як багато всього у цій фразі. Дуже вона щось нагадує. В Україні так традиційно склалося, що коли в зовнішній політиці починають говорити про "прагматизм", це закінчується "позаблоковим статусом".

Якщо українська влада відмовиться від активного й наполегливого публічного та непублічного тиску, щоб добитися від НАТО більшого, ніж просто обіцянки "відчинених дверей", то весь прагматизм зведеться до беззахисної залежності від обставин.

Читайте також: На чолі війська та країни стоїть людина, яка не розуміє війни – Гудименко

Нам потрібні гарантії безпеки. Це – найважливіше завдання української дипломатії.

У світі є багато сил, які б дуже хотіли, щоб ми припинили стукати в двері. Фрази про те, що двері відчиняться самі, коли станемо сильнішими, на жаль, жодним чином не допоможуть нашій безпеці. Справжній прагматизм полягає в тому, щоб уже зараз робити все можливе й неможливе, аби захистити країну. Маємо для цього всі необхідні підстави. Тому в двері треба не просто стукати, а гримати з усіх сил. "Прагматичне" вдивляння в них не допоможе.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Данило ЛУБКІВСЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини