MENU

Стан ворожнечі – нова психотравма українського суспільства

699 3

Дуже важливі слова Сєнцова, які він сказав через тиждень після звільнення, лишилися майже непоміченими ширшою аудиторією. А дарма:

"Змін за 5 років не так уже й багато, як я очікував. Усі воюють з усіма. Це все дуже засмучує. Як можна ворогувати один із одним, якщо у нас є Путін?"

Читайте також: Сенцов: Как можно враждовать друг с другом, когда есть Путин?

Та оскільки в цей час всі продовжували ворогувати один з одним, змагатися, хто більш морально правильний, поливати брудом опонентів, переходити на особисте, на вислів Сєнцова мало хто звернув увагу. Цей стан ворогування триває роками і більшістю сприймається як норма. Та це не є нормою – це серйозна проблема українського суспільства і свідчення пережитої суспільством психотравми.

Читайте також: Президентская секта. Мы продолжаем спорить о том, что такое "зеленский"

Парадоксально та hate speach (мова ворожнечі) стала типовою серед тих, хто вважає себе борцем за демократичні реформи і права людини! Боротися за права і одночасно знищувати (словами) опонента з іншою точкою зору.

Та найбільш брутальними мені прозвучали обвинувачення в бік самого Сєнцова – що він начеб то не такий вже й герой через те, що пішов виступати на конференцію YES, яку фінансує Пінчук.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube 

Тарас ШЕВЧЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини