MENU

Міносвіти хоче змінити умови вступу. Про які нововведення йдеться?

1356 1

Освіта

У Міністерстві освіти пропонують спростити програми навчання, а також приймати від абітурієнтів для вступу у ці навчальні заклади сертифікати ЗНО 4 років. Окрім того, замість ЗНО можна буде також складати іспити під час вступу на власний розсуд у будь-яких комбінаціях.

Такі пропозиції щодо вступу абітурієнтів у 2020 році подали на громадський розгляд у Міністерстві освіти і науки України.

Слід наголосити: у разі подачі результатів ЗНО бал вступника за відповідне вступне випробування підвищать на 25%.

"Ми повинні віддати перевагу тій формі вступного випробування, яка користується більшою суспільною довірою. Оскільки більшою суспільною довірою користується ЗНО, то ми встановили, що різницю між ними повинна складати 25%. Це дозволить надавати перевагу вступникам з результатами ЗНО", – наголошують у Міносвіти.

Про які нововведення йдеться?

• Вступники на основі 11 класів зможуть подати для вступу сертифікати ЗНО з визначених предметів або складати вступні іспити на власний розсуд у будь-яких комбінаціях.

Читайте також: Скільки можна знущатися із сільської школи?

• У разі подачі результатів ЗНО бал вступника за відповідне вступне випробування підвищується на 25%.

• Вперше для вступу на основі 11 класів ви зможете подавати сертифікати ЗНО 4 років: 2017 (окрім іноземних мов), 2018, 2019 та 2020 років з усіх предметів.

• Вступати у заклади фахової передвищої освіти на навчання за скороченою програмою зможуть не тільки ті, хто має диплом кваліфікованого робітника, але й ті, хто раніше здобув вищу освіту.

• Можна отримати другу, третю та будь-яку наступну фахову освіту за бюджетні кошти.

• Прийняття заяв і документів для тих, хто вступає на базі 9 класів буде з 1 до 13 липня, вступні іспити та творчі конкурси – з 14 до 21 липня, зарахування на бюджет – не пізніше 18:00 29 липня.

• Для тих, хто вступає на базі 11 класів, реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 липня.

Читайте також: Спільний знаменник у викладанні. Як знайти золоту середину, щоб усі учні на уроці почувались комфортно?

• Однією з умов для зарахування всіх вступників – це укладений договір про надання освітніх послуг між закладом та вступником (за участю батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників), зокрема при вступі на бюджет.

Ці та інші зміни заклали у проєкт Умов прийому до закладів фахової передвищої освіти у 2020 році. Пропозиції до нього можна надсилати до 19 жовтня на скриньку [email protected]

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Освіторія


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини