MENU

Журналіст написав у поліцію заяву на Мендель

425 0

Юлія Мендель

Журналіст Данило Яневський оприлюднив свою заяву в поліцію щодо протиправних дій прессекретарки Володимира Зеленського Юлії Мендель

Яневський зазначив, що фізичним перешкоджанням журналістові Сергієві Андрушку речниця Зеленського "фактично завадила Президенту виконати свій обов’язок щодо надання відповіді на запитання журналіста відносно висвітлення діяльності посадової особи Офісу Президента України".

Журналіст убачає дії прессекретарки "протиправними з точки зору кримінального законодавства", оскільки та, "застосувавши фізичний вплив на журналіста", допустила "умисне перешкоджання здійсненню журналістом законної професійної діяльності, відповідальність за які передбачено ст. 171 КК України".

Читайте також: Мендель пояснила, що піклувалася про безпеку Зеленського, бо журналіст "накинувся на делегацію"

"Здійснивши напад на журналіста, службова особа Ю. В. Мендель із перевищенням повноважень, умисно порушила право журналіста на вільне збирання інформації, унеможливила його доступ до інформації, здійснила вплив у фізичній формі на журналіста з метою перешкоджання виконанню ним професійних обов'язків", – наголосив Яневський.

При цьому журналіст зауважив, що таке "перешкоджання законній діяльності журналістів та виконанню Президентом України своїх конституційних обов’язків" із боку Мендель трапляється вже не вперше. Яневський переконаний, що це "свідчить про систематичний характер протиправної діяльності службової особи, що загрожує інтересам держави, суспільства, основам і принципам громадянського суспільства, створює негативний образ держави Україна за кордоном".

"Враховуючи вище викладене, – написав у своїй заяві журналіст, – керуючись ст.ст. 55, 56, 214, 215, 216 КПК України, прошу:

Читайте також: Журналісти вимагають звільнити Мендель

1. Внести мою заяву про вчинення Юлією Володимирівною Мендель кримінального правопорушення за ч.2. ч.3 ст. 171 КК України до Єдиного реєстру досудових розслідувань і видати мені пам’ятку про процесуальні права та обов`язки.

2. У строк, передбачений КПК України, розпочати досудове розслідування, з підстави вчинення правопорушення, що має ознаки складу злочину, передбаченого ч.2.ч.3 ст. 171 КК України.

3. Повідомити мене, у встановленому законом порядку і терміни, про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини