MENU

"Чудові маніпулятори", – адвокат про формат прес-марафону Зеленського

2368 7

Прес-марафон Зеленського

Ті, хто придумали формат прес-конференції Зеленського – чудові маніпулятори й знавці своєї справи. Для вирішення поставленої задачі потрібно було нівелювати певні ризики й вони з нею справилися.

Навіщо постійні зміни журналістів?

1. Для їх відбору ще на момент акредитації, відсіювання найбільш незручних та таких, яким не закинеш сітку на рот – будуть ставити неконтрольовані запитання.

2. Щоб журналісти не знаходилися разом в одній залі й не підтримували, не розвивали й не підхоплювали незручні запитання. Навіть декілька разів повторене різними групами вразливе запитання може бути знівельоване й на нього не отримується повної відповіді, в тій чи іншій формі йде відсилання на вже сказане.

Читайте також: Путін підсмажує Зеленського на повільному вогні – Портников

3. Групи журналістів також підбирались виходячи з аналізу їх попередньої поведінки, неможливості створення ситуативних команд для спільної мозкової атаки.

4. Часта повторюваність одних і тих же гострих запитань призводить не до їх розкриття, а навпаки – до їх нівелювання та закарбовування потрібних відповідей у свідомості посполитих.

5. Неможливість побачити суцільну картину, її фрагментація, підміна на так звані – кліпи. Ця "кліпизація" – характерний елемент цієї влади.

Читайте також: Зеленський робить помилку, яка може обернутися для України трагічною поразкою

6. Тривалість викликає втому. Втома притупляє ментальний бар'єр відсіювання глупості й маніпулятор вкладає лайно прямо в мізки...

"Маніпуляція свідомістю привела нас до влади, маніпуляція свідомістю дозволить нам її зберегти" – алюзія до гасла на сцені з'їзду однієї партії у 30-х рр. ХХ століття. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олег ЛЕОНТЬЄВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопкиПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини