MENU

"Цинічні бандери" вже забули, що нині 102 роки Великій Жовтневій Соціалістичній Революції, а от в Москві красиво викрутилися

2038 0

102 роки Великій Жовтневій Соціалістичній Революції у Москві

Ви, "цинічні бандери" (тм) вже, звичайно, забули, що нині 102 роки Великій Жовтневій Соціалістичній Революції – фух, не вимовиш. А от в Москві красиво викрутилися.

7 листопада 1941 року – моє та старші покоління знають цю історію – німці стояли просто під Москвою, але товариш Сталін наказав усе одно провести парад до річниці Великого, значиться, Жовтня. Частини просто з параду йшли на фронт – принаймні, так було сказано. Ну а хто тоді ризикнув би щось заперечувати.

Так ось, оскільки відзначати більшовицький переворот у сьогоднішній Росії какбе не комільфо, то вони собі організували Урочистий Марш на честь 78-річчя того параду.

Марш на честь параду на честь перевороту. Повна трансляція на "Первом канале", все як треба. Красіво, я щитаю.

А в місті, де я тимчасово перебуваю, зараз триває мітинг саме на честь "революції". На площі Перемоги – центровій – зібралося під вісімдесят чоловік, або трішечки менше, ніж кожен двотисячний; втім, у "новій" (тобто ненанабагто старшій за мене) частині міста, за мостом, напевне, своя акція є. Можливо, там навіть і більше народу.

Тут же, крім цих кількох десятків чоловік, є дві стереоколонки, дев’ятнадцять червоних прапорів (це я точно порахував, два з них – з портретами Сталіна), і п’ятеро ментів (цих я теж порахував точно).

А, і ще єдна бабуся з наукомістким плакатом "Нет геномной идентификции личности! Нет управлению психикой в интересах фашизма!".

Промовець на мітингу завершує в колонках:

– Поэтому слава революции! Мирной революции! Революции во взаимоотношениях народа и власти!

Ніхто чомусь не аплодує – напевне, уважно слухають.

Читайте також: В России идёт ползучая сталинизация

…Біля мого під'їзду (а тут поруч) дослухаються до відлуння мітингу дві матусі років так по двадцять сім, з дитячими візочками. Проходячи поруч, чую, як одна авторитетно пояснює іншій:

– Ну это же в тыща девятьсот семнадцатом году революция была.

Обидві при цьому стоять у подвір'ї на вулиці Лєніна.

Читайте також: Русский марш: повернуть народное единство против российского империализма

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олександр МИХЕЛЬСОН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини