В Нідерландах футболіст забив гол після расистських образ і потролив фанатів

931 0

Ахмад Мендес МорейраАхмад Мендес Морейра (перший справа)

У матчі другого дивізіону Нідерландів з футболу між "Ден Босх" та "Ексельсіор" півзахисник гостей Ахмад Мендес Морейра зіткнувся з проявами расизму.

У першому таймі Мендес Морейра почув расистські вигуки з трибун, після чого арбітр тимчасово зупинив гру і повів команди у підтрибунне приміщення, повідомляє НВ з посиланням на VTBL.

Цікаво, що після того, як гра відновилася, футболіст забив гол і підбіг до фанатів і потролив їх, приклавши долоні до вух. Матч у підсумку завершився унічию 3:3.

Нагадаємо, що нещодавно у другому таймі поєдинку "Шахтар" – "Динамо" бразильський гравець "гірників" Тайсон почув расистські вигуки на свою адресу з фанатського сектора суперника і показав у бік ультрас середній палець.

Арбітр зупинив гру і вивів команди в підтрибунне приміщення, а після того, як гра поновилася, показав Тайсону червону картку за непристойний жест. Матч завершився перемогою Шахтаря з рахунком 1:0.

Пізніше поліція відкрила провадження через расизм на матчі "Шахтар" – "Динамо".