Мілевський розридався під час святкування чемпіонства. ВІДЕО

2045 0

Форвард брестського "Динамо" Артем Мілевський не стримував яскравих емоцій після завоювання з білоруським клубом чемпіонства.

Одразу після фінального свистка матчу передостаннього туру з "Вітебськом" (1:0), перемога в якому гарантувала підопічним Марцела Лічки золоті нагороди, уболівальники вибігли на поле, щоб відсвяткувати тріумф з улюбленою командою.

Радісні фанати обіймалися з гравцями брестського клубу, голосно кричали, робили спільні фотографії, а Мілевського переможно підкидали на руках.

Самого Артема неабияк розчулили хвилини тріумфу. Він розплакався, а його голос помітно дрижав під час інтерв’ю.

"Для мене це виняткове чемпіонство! Я шалено радий, що саме на схилі своєї цікавої кар’єри став чемпіоном там, де народився!", - сказав Мілевський.

Для "Динамо" Брест це перший чемпіонський титул в історії. Команда перервала 13-річну гегемонію БАТЕ, який незмінно вигравав золоті медалі, починаючи від 2006 року.

У переможному сезоні Артем провів за клуб 25 матчів, в яких забив 4 голи. Цього року команда Мілевського також завоювала Суперкубок Білорусі.

Загалом для 34-річного нападника це четверта перемога в чемпіонаті країни. Раніше Мілевський тричі вигравав "золото" Чемпіонату України з київським "Динамо" - у 2004, 2007 та 2009 роках.