Дії Коломойського – загроза Україні. Чому мовчить Зеленський?
В останні дні помітно зросла активність головного олігарха країни Ігоря Коломойського і його явних і прихованих слуг
Варто відзначити зухвалу заяву Коломойського про те, що Міжнародний валютний фонд знає, що незабаром Коломойському і партнерам повернуть ПриватБанк. При клятвах всієї верхівки української влади – президента Володимира Зеленського, керівника його Офісу Андрія Богдана та прем'єр-міністра Олексія Гончарука – не допустити такого варіанту розвитку подій.
Не менш зухвале інтерв’ю вийшло на минулому тижні, в якому Коломойський погрожував Заходу про переорієнтацію України на Схід, а також заявив про можливість продатися за $100 млрд Путіну.
Читайте також – Його потрібно вгамувати. Зеленський – про справу Коломойського і ПриватБанку
Крім того, ми бачимо зростання протестів під Національним банком України. Організована і проплачена масовка, основна ударна сила – в помаранчевих обладунках, намагається сьогодні захопити будівлю Нацбанку. Вимагали відставки керівників НБУ – Якова Смолія та Катерини Рожкової.
Ще один напрямок атаки наймитів олігарха – власне державний ПриватБанк і його керівництво. Злорадство від хвороби керівника Петра Крумханзла банку, певні погрози незалежному члену Наглядової Ради Роману Сульжику, протести у м. Дніпро, намагання паралізувати діяльність банку – це нові активності протягом останньої доби.
Також ЗМІ та Telegram-канали поширюють чутки про нових адвокатів Коломойського в Сполучених Штатах. Ніби-то ці захисники якось пов’язані з оточенням президента США Дональда Трампа. А сам олігарх такими каналами сподівається отримати політичну підтримку Білого Дому.
Читайте також: Справа не в Україні. Що Коломойський запропонував Трампу
Роблю висновок, що ІВК почав метатися. І не просто так, є підстави для паніки. Навколо нього стискається кільце справжніх судів – лондонського та американського. Щоб не провести довгі роки в неволі, Коломойський намагається:
– дискредитувати МВФ, розірвати з ним стосунки, щоб не втручався;
– перехопити контроль над Нацбанком через зміну керівництва;
– повернути собі ПриватБанк через скасування націоналізації;
Читайте також: МВФ потребовал от Украины законодательно запретить возвращение Коломойскому Приватбанка
– залякати керівництво НБУ та ПриватБанку, щоб не давали свідчень проти нього;
– відкликати всі позови держрегулятора та фінустанови у Лондоні та не надавати тамошнім служителям Феміди жодних документів про свої шахрайські дії з активами Привату.
Всі ці кроки – реальна загроза державі. Чому мовчить Гарант?
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки