MENU

ДБР влаштувало диверсію проти майданівських справ

1412 0


Ірина Венедіктова

Адвоката Януковича призначили у ДБР.

Тимчасова виконувачка обов'язків директора ДБР Ірина Венедіктова проігнорувала позицію потерпілих та їхніх адвокатів щодо вимог провести прозорий конкурс на заступників голови ДБР та не допустити конфлікту інтересів при їхньому призначенні.

Пані Венедіктова опублікувала відеоролик, де обвинуватила нас, що ми "гарно профінансовані" для того, щоб дискредитувати "зусилля" ДБР із "наведення ладу". Ну і про політику так само багато говорила.

Читайте також: Заступником голови ДБР став ексадвокат Януковича. Розслідуватиме майданівські справи?

Але факти – річ уперта.

1. Конкурсу де-факто не було. Була його імітація. За кілька робочих днів претендентам треба було зібрати пакет документів (що практично неможливо) й особисто приїхати в Київ, аби здати їх. Оголошення щодо проведення конкурсу широко не розповсюджувалося. Перебіг конкурсу був закритим, хто пройшов які етапи не повідомляли навіть претендентам, не те що загалові.

2. Адвокат Януковича Бабіков, якщо його таки призначать першим заступником директора ДБР, матиме конфлікт інтересів, який неможливо буде уникнути. Він координуватиме діяльність і самого слідства, й оперативної підтримки. Тому його призначення – це етап розвалу справ в судах, зокрема в ЄСПЛ.

3. До пані Венедиктової зверталися родини Небесної сотні, адвокати. Ці люди шість років свого життя поклали на те, щоб добитися справедливості. Справедливість для них дорожча за гроші, і ні в які політичні ігри їм гратися не цікаво.

Читайте також: Бажання звільнити заручників за всяку ціну загрожує найважливішій судовій справі України

Я вважаю цей крок диверсією, покликаною зруйнувати слідство, приховати правду про Майдан для подальших спекуляцій. Прошу допомоги в усіх, аби цього не сталося.

P. S. ДБР за своє існування зробило 0 (нуль) слідчих дій у майданівських справах.

P. P. S. Прохання не писати коментарів "а чого не розслідували за п'ять років". Той факт, що щось недорозслідували за ці роки, не значить, що необхідно не розслідувати. У Литві крапку поставили лише через 28 років.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Ігор ЛУЦЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини