MENU

Чому ЗНО з англійської мови повинне бути обов'язковим

4410 1

ЗНО з англійської мови

В 2021 році ЗНО з математики стане обов'язковим для абітурієнтів. Тому наразі в більш вигідному положенні саме ті учні, які здаватимуть тестування в наступному році. У цих абітурієнтів є серйозніший стимул, щоб підтягнути математику і мати базові знання з даної дисципліни на усе життя, пише Іван Примаченко для Gazeta.ua.

Без математики тепер не обійтися. Вона знадобиться, якщо людині потрібно порахувати відсоток з кредиту чи банківського депозиту, зрозуміти наукові соціологічні дослідження і їх результати, працювати з різними аналізами даних чи просто займатися програмуванням.

Читайте також: Українська в школах: погляньте, чому вчать наших дітей

Звісно що абітурієнтам, які не так добре знають математику, потрібно буде зробити чималий ривок, щоб її скласти. Однак в майбутньому вони отримають від нього лише позитивні плоди.

Крім цього, з наступного року всі вступники будуть вперше зобов'язані здавати історію України або англійську. В сучасному світі непросто зростати особистісно, якщо ти не розумієш іноземної мови. Без відповідних знань людина стає дуже обмеженою у виборі місця навчання та роботи. Саме тому стратегічно правильним рішенням для країни є доволі жорстке просування англійської мови.

Читайте також: "Нова українська школа" може залишитися без нових підручників

Важливо й те, що замість іноземної мови можна обрати історію. Адже зрозуміло, що є багато шкіл, особливо у сільській місцевості, де викладання англійської є скоріше формальністю. У таких учнів просто немає умов, щоб її вивчити. Проте тестування з іноземної мови потрібно робити обов'язковим.

Наразі складно спрогнозувати, які будуть результати після таких нововведень. Навіть, якщо вони стануть гіршими, то у цьому немає нічого поганого. Адже підсумки ЗНО – це не причина проблеми, а сигнал. Таке попередження дасть зрозуміти, які в системі шкільної освіти є недоліки. І треба покращити викладання обов'язкових предметів у школі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Іван ПРИМАЧЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини