MENU

У Зеленського не спромоглися адекватно відповісти на Путінові нахабні зазіхання

1086 5

Офіс президента відреагував на інтерв’ю Путіна.

"Російсько-українські відносини не повинні визначатися геополітичними амбіціями окремих лідерів. Ці відносини грунтуються на взаємодії людей, які живуть, працюють, творять і борються за мир по обидва боки від кордону".

Ви мене вибачте, але я щось не дуже зрозумів.

Путін із доброзичливою посмішкою каже, що ви, українці – непорозуміння, немає вас, ви – окраїнна частина моїх народу та державиа, ми вас поглинемо і станемо сильними та могутніми.

Читайте також: Портников: Головна мета Путіна очевидна – "один народ", одна держава

А Офіс президента, як я розумію, частину одкровень Путіна не помічає і на все це відповідає: не лідерам це вирішувати. Наші відносини вирішувати людям, які по "обидва боки кордону" борються за мир! Правильно?

Ну, по-перше, відберімо спочатку в цих миролюбних людей по інший бік кордону назад свій кордон. Бо дуже сильно вони за мир борються, території пропадають.

По-друге, чи не насторожили Офіс президента слова Путіна про те, що українці та росіяни "один народ"? Чи не здається, що з усіх скандальних тез президента Росії саме ця є серцевинною, тобто головною та визначальною? Не дивує, чому з такою наполегливістю саме Путін повторює цю тезу?

Нема ніякого секрету насправді.

Читайте також: Зеленський має два варіанти: або оборонятися, або далі шукати мир у Путінових очах – Портников

Насправді немає людей, які борються за мир по обидва боки кордону. Переважна більшість російських громадян підтримують думку про те, що українці – це непорозуміння, їхня окраїна, обдурена поляками і австрійцями. І Крим по праву забрали, і війна в Україні громадянська, і вона справедлива. І якщо повернути бунтівну окраїну, прибрати з неї українську заразу, загнати вигадану українську мову під плінтус, а ще й Білорусь приборкати тп Молдову повернути, то стане Росія знову великою. І всім покаже.

Чи не так промовляв російський Заратустра-Сурков?

Чи не так думає "миротворець" Козак?

Чи не це послання сказав Путін?

Коли вам прямо в вічі кажуть, що вас нема і не буде, не вдавайте, що це хрінова оптика "окремого лідера" з його окремими амбіціями.

Путін обробляє та формує світогляд росіян на десятиліття вперед. Якщо на найвищому національному рівні не чинити цьому опору й не спростовувати ключові, а не похідні тези, тоді мільйони путінів навчать вас, як правильно боротися за мир. На окраїні окупаційної зони.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Данило ЛУБКІВСЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини