Справи геть кепські: Зеленський повертає "політичних пенсіонерів", яких закликав "зробити разом"
Два тижні тому "дєдушка" відсвіткував ювілей. 60 років.
А сьогодні він – нове обличчя. Ну як нове, потенційно нове. Бо цього "дєдушку" Зеленський розглядає в ролі наступного прем'єра. Так би мовити, оновлює владу.
Акція активістів руху "Чесно" 12 вересня 2014 року
Ще рік тому у своїй передвиборній програмі Зеленський інакше описував свою країну мрій: "Ми – це Народ України. Вони – це "політичні пенсіонери", які кочують із влади до опозиції, із партії в партію".
Читайте також: Фурса: "Міцний господарник" Тігіпко – ідеальний прем'єр-міністр для Зеленського
Й от політичного пенсіонера, члена чотирьох партій (поки що чотирьох) от-от мають призначити прем'єром у "країні мрій". Бо народ, виявляється, хоче "міцного господарника". А Зеленський же не лох, аби не слухати власний народ...
Чому Тігіпко підходить Зеленському? Бо "дєдушка" – флюгер звичайний, підлаштовується під найменший вітерець, який несе йому вигоду. Й у свої 60 років "міцний господарник" підлаштовуватиметься під будь-які забаганки молодого президента. Бо той здійснив мрію життя – призначив на жадану посаду.
Для мене у тривалій політичній кар'єрі "дєдушкі" є два ключові моменти, за які політика Тігіпка потрібно було списувати.
Перший – це участь в акціях "Фашизм не пройдет". Ці акції регіонали влаштовували під наглядом росіян. Гасла поширювали телеканали регіоналів. До 2013-го було штучно творено істерію, що от прийдуть націоналісти й усіх повбивають.
"Антифашист" Тігіпко на акції в жовтні 2013-го
Читайте також: Маємо той самий режим олігархічного свавілля, що й за часів Януковича – Портников
Таким чином готувалася анексія Криму та захоплення кількох областей. Уже 2014 року це "фашизм не пройдет" я чув і в Криму, і на Донбасі. Поводири розбіглися, а в головах людей це залишилося...
Другий ключовий момент – кульмінація Майдану. Жертв могло бути менше, якби в лютому 2014-го Рада посипалася на кілька днів раніше. Бодай на один день. У ті дні регіонали хиталися. І частина з них орієнтувалася на Тігіпка. А він усе ніяк не з'являвся у парламенті. Бо торгувався з режимом, який уже летів у прірву. Навіть у тих умовах Тігіпко розраховував отримати посаду прем'єра. Не вийшло. Тож у змінених умовах йому просто довелося швидко переорієнтовуватися.
Тігіпко у Верховній Раді 21 лютого 2014 року
Але навіть потім він до останнього тримався за "Партію регіонів", сподівався стати кандидатом на посаду президента від регіоналів.
Й от тепер цей підстаркуватий флюгер може стати членом "Зе-команди". Видно, справи в Зеленського геть кепські, якщо він повертає "політичних пенсіонерів". Тих, кого закликав "зробити разом".
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки