MENU

Пекар назвав справжню причину відставки уряду

2709 4

Цілком можливо, що серед членів нового уряду будуть достойні міністри. Безумовно, серед членів нинішнього уряду є слабкі міністри. Але все це не затьмарить того факту, що єдиною причиною відставки нинішнього уряду є його антиолігархічна й антикорупційна позиція.

Півроку – це не строк для уряду. Економічні й тим паче соціальні трансформації тривають довше, значно довше. Негаразди сьогодення виникли не вчора та не є наслідком півроку роботи уряду. Так само й досягнення проявляться значно пізніше (якщо їм дадуть завершитися). Саме через тривалість процесів закон закріплює імунітет уряду протягом року. Отже, об'єктивні показники – не причина.

Читайте також: Тепер офіційно: Зеленський відмовляється від здобутків Революції гідності

Суб'єктивні показники також не важать. Рейтинг уряду впав? Так він завжди падає. Ба більше, рейтинг не є показником ефективності уряду. Я хочу повторити це: рейтинг не є показником ефективності уряду.

Коломойський та інші не отримали бажаного в бажаному обсязі – ось єдина причина. І ця причина є достатньо вагомою, аби скинути уряд.

Річ у рейтингу. Не в урядовому, а в президентському. Як ви розумієте, рейтинг формують медіа, а не об'єктивні показники – телевізор перемагає холодильник, поки в холодильнику щось є (і лише після цього настає телевізорова поразка).

Читайте також: Жодного уряду Гончарука насправді немає. Як і не буде ніякого уряду Шмигаля – Портников

Хвороблива залежність президента від рейтингу, якій немає раціонального пояснення (хто прийшов змінити країну, той втратить рейтинг швидко й безповоротно), штовхає його на нову угоду з олігархами. Вони йому рейтинг, він їм усе, чого вони забажають; ось список, Володимире Олександровичу, будь ласка, нічого не забудьте.

Це точно не та нова угода, якої ми прагнули.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Валерій ПЕКАР


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини