MENU

Москва відкрито готується цілком загарбати Україну, а "слуги" помагають їй намірами скласти зброю – В'ятрович

2226 2

Учора, 11 березня, в Росії ухвалено закон, що визнає українців і білорусів носіями російської мови та спрощує надання їм російського громадянства.

Чергова демонстрація, що мова – це зброя. Росія використовує знання українцями російської мови і як додатковий аргумент на користь твердження, що ми з росіянами – "одіннарод", і як привід "захищати" російськомовне населення.

Читайте також: Захисник російської мови "слуга" Брагар – промовисте обличчя режиму Зеленського

Визнання всіх українців і білорусів "російськомовними" є ще й черговим свідченням підготовки Москви до повного загарбання України і Білорусі.

На цьому тлі заяви представників правлячої партії про можливість перегляду закону про державну мову є відвертим підігруванням ворогу.

Читайте також: Зеленський і партія "Слуга народу" взяли курс на мовний реванш

Українська мова є одним із найпотужніших чинників національної безпеки та державної єдності, який допомагає нам боронити незалежність і цілісність держави. Це мають чітко затямити і представники влади, і громадяни. І передовсім – російськомовні громадяни, адже саме найбільш русифіковані регіони стають головною мішенню московської агресії, і саме в цих регіонах люди потерпають від бойових дій і російської окупації.

Чим швидше українська мова запанує в усіх публічних сферах на всій території України, тим міцнішою буде наша єдність і безпека кожного українця незалежно від його етнічного походження й рідної мови.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Володимир В'ЯТРОВИЧ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини