MENU

Волошина: Причина того, що Україна не може вискочити з російської пастки в тому, що ми постійно спускаємо з рук проросійським мовчунам

891 2

Як ви думаєте, в якому місті у них проходить та славетна червона лінія, якщо вони спокійнісінько погодилися на створення консультативної ради, де бойовики визнані стороною перемовин, а Росія посередником?

Вірніше не так. Де ті самі непорушні червоні лінії проходять у квасних опозиціонерів та громадських зазивал?

Адже опубліковані документи не стали для них причиною для створення штабу опору капітуляції, об‘єднання заради порятунку країни та спільного звернення до своїх прихильників із закликом до спротиву.

Коли ми жаліємося, що причиною застрягання країни в пострадянському колі впливу Росії є несвідомі громадяни, які кожен раз обирають на царство якусь московську пошесть, ми праві тільки частково.

Читайте також: Здолати Кремль можна лише миром. Миром після перемоги

Причиною є і мовчання тих, хто мав би говорити в часи скрути. Так було в Криму. Скільки ви чули в ті дні позицій БЮТу, або інших проукраїнських осередків, які діяли на півострові?

А чи чули ви заяви з осудом пристосуванської позиції кримських однопартійців від центральних партійних органів?

Тоді чітко висловився тільки Меджліс, закликавши мешканців півострова не підтримувати та не визнавати окупацію.

Читайте також: Оксана Забужко: Вітаю, українці, ми тепер всі будемо піддані Кремля за мовною ознакою

Всі інші мовчали. Причому на всіх рівнях. Згодом ми побачили, що за закритими дверима велися розмови про голубів миру та інші благоглупості.

Зараз на публіку знову мовчання. І можна не сумніватися, що за закритими дверима в бік російського кордону вже летять голуби. Причина того, що Україна не може вискочити з російської пастки в тому, що ми постійно спускаємо з рук проросійським мовчунам.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Лариса ВОЛОШИНА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини