MENU

Томенко: Влада в Україні зобов’язана з карантином через вірус також оголосити й політичний карантин

1358 0

Томенко: Влада в Україні зобов’язана з карантином через вірус також оголосити й політичний карантин

На період карантину, пов’язаного з коронавірусом, Президент, Офіс Президента, Верховна Рада, Кабінет міністрів можуть збиратись та ухвалювати рішення виключно в контексті забезпечення безпеки й здоров’я громадян України та боротьби з COVID – 19.

У разі проведення міжнародних зустрічей чи переговорів, зокрема в рамках Тристоронньої контактної групи можуть обговорюватись виключно гуманітарні питання.

Читайте також: Союз влади з епідемією матиме жахливі наслідки – Портников

Так само це означає, що Верховна Рада може збиратись виключно на позачергові засідання за необхідності введення додаткових заходів безпеки, пов’язаних з епідемією.

Всі інші суперечливі законопроєкти, які викликають у влади спокусу "під шумок" їх розглянути, мають бути відкладені до моменту, коли в Україну повернеться повноцінне суспільно-політичне життя. Це ж стосується й органів місцевої влади. Такі сесії, як остання "земельна" сесія в Київраді, неприпустимі.

Зібрання органів місцевого самоврядування можуть стосуватись лише з крайньої потреби й стосуватися попередження епідемії. Влада в Україні зобов’язана з карантином через вірус також оголосити й політичний карантин.

Читайте також: Треба зупинити політичне мародерство – В'ятрович

P.S. Вслід за вірусним та політичним потрібно ввести й ціновий карантин, оскільки багато бізнес-структур під час критичної ситуації почали радикально підвищувати ціни, заробляючи на цій біді.

Очевидно, що влада й Антимонопольний комітет мають діяти відповідно й покарати тих, хто прагне скористатись складною ситуацією у власних інтересах.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Микола ТОМЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини