MENU

Насправді Китай нічого не поборов, не вірте псевдоекспертам – журналіст

3715 2

Послухав німецька радіо, потім перемкнув на українське радіо, потім вимкнув. Дивне відчуття, коли більшість експертів так чи інакше просто перечитують твою стрічку фейсбук із різною долею істерії.

Коли журналісти палко розповідають про експоненційний зріст, про якісь графіки, про точку неповернення. А також ці заміри кількості хворих, як якісь новини з Олімпіади. Ось Іспанія обігнала Італію, а ось Америка обігнала Китай. До того ж реально всі ці "експерти" далі одного допису в ФБ навіть не ходять перевіряти інформацію.

Читайте також: В'ятрович пояснив, чому не можна вірити Китаю

Скажу вам як колишній математик. Ось сьогодні стало відомо, що тести з Китаю виробляє якась фабрика, але в них нема сертифікації, і взагалі не дуже зрозуміло, тести чого це і з якого їх купили.

Тепер іспанський уряд повертає Китаю це гівно. Китайська якість – як завжди. Але є ще таке, як китайська хитрість.

Вчора європейські журналісти радісно розказували, який же уряд США тупий, адже ось вони за кількістю хворих обігнали Китай. Ну, ясна річ, Трамп – зло й оце все.

Відкриваєш коменти та читаєш, ідеш за посиланням і виявляється, що Китай хитро змінив спосіб підрахунку хворих. Якщо (китайський) тест показав коронавірус, але нема симптомів, то такі випадки навіть не йдуть до статистики. Хитро.

Читайте також: Як Швеція дає раду коронавірусові

Це, звичайно, дещо ламає картину світу дебілів, що бігають sз тими експоненціальними графіками та пророкують кінець світу. А також це не сподобається тим, хто розказує, що Китай там щось поборов.

Cидітимемо на карантині, поки США та партнери не скажуть, що треба із цим завершувати. Із такою істеричною пресою це ще може тривати місяцями.

Із такими експертами та журналістами ворогів не потрібно – від серцевосудинних більше загине та в чергах за гречкою.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Антон ПАВЛУШКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини